Lauko grindų dangos įrengimas

Trinkelių klojimas

Betono trinkelės – viena populiariausių dangų, kadangi jų formų bei spalvų įvairovė labai didelė. Derinant keletos atspalvių, dydžių trinkeles galima sudėlioti sudėtingus ir įmantrius raštus.

Būtent ši danga gerai atrodo ir tarnauja ilgus metus. Trinkelės klojamos beveik visur. Jos gali būti panaudotos takelių, terasų klojimui arba sumaišytos su kitais klojimo būdais siekiant sukurti unikalų vaizdą. Trinkelės yra puikus pakaitalas asfaltui ar skaldai, be to jos atrodo žymiai geriau nei paprasto betono danga.

Klinkerio klojimas

Klinkerio trinkelės gaminamos iš specialios molio masės. Klinkerio užbaigimo procesas vyksta nuo 1100- 1400º C, kurioje molis sukietėja ir pakeičia savo struktūrą. Keičiant kaitinimo temperatūrą, molio rūšį ir degimo laiką, klinkerio trinkelės įgauna vis kitokį atspalvį.

Gausus klinkerio spalvų pasirinkimas suteikia neribotą galimybę fantazijai įrengiant kietąsias dangas Jūsų sklype. Be to,  jos patvaresnės už betonines trinkeles, kadangi  gerai išlaiko spalvą, pasižymi ypatingu kietumu. Jis lieka nepakitęs metų metus, nežiūrint į tai, koks klimatas vyrauja.

Akmens, granito, smiltainio klojimas

Akmens, granito ir smiltainio lauko grindų dangos yra puikus pasirinkimas norintiems sukurti stilingą ir ilgaamžę aplinką.

Šios dangos yra gaminamos iš natūralių medžiagų, todėl jos yra atsparios drėgmei, šalčiui ir kitiems oro sąlygų poveikiui. Be to, jos yra įvairių spalvų ir tekstūrų, todėl galite rasti tobulą variantą savo kiemui ar terasai.

Dekoratyviniai takai

Dekoratyviniai takai – puikus būdas papuošti savo kiemą. Jie gali būti pagaminti iš įvairių medžiagų, tokių kaip akmuo, medis, plytelės ar netgi skalda.

Dekoratyviniai takai gali būti tiesūs, vingiuotų ar netgi spiraliniai. Jie gali būti naudojami kaip pagrindiniai takai arba kaip tiesiog dekoratyviniai elementai.