Apšvietimo įrengimas

Lauko apšvietimas naktį- taip pat svarbus uždavinys įrenginėjant savo aplinką. Koks jis turi būti geriausiai žinote Jūs, o mes Jums patarsime, kaip lengviau ir geriau išpildyti savo lūkesčius.

Geriausias metas teritorijos apšvietimo planavimui- kai vyksta aplinkos projektavimas bei namo statybos. Svarbiausia parengti apšvietimo planą ir sugalvoti, kas bus Jūsų pagrindiniai apšvietimo objektai, pvz.: namo durys, takas iki durų, terasa, fasadas, medis ir t.t.

Darant apšvietimą svarbu teisingai suderinti apšvietimo šviesas, t.y kas turi būti apšviesta šiltomis, o kas šaltomis šviesomis. Tarkime namo fasadus, terasas ar dekoracijas geriausia akcentuoti šiltomis spalvomis, kadangi taip objektas iškeliamas į pirmą planą. O šaltomis spalvomis geriausia apšviesti vandenį, taip jis tampa skaidresnis, gilesnis, gyvesnis.Teisingai sudėlioti ir sureguliuoti judesio, tamsos davikliai, padės laimingai pasiekti namus, suteiks saugumo jausmą.

Svarbiausias patarimas: neperkrauti kiemo žibintais, girliandomis, geriau mažiau įrangos, bet tegu ji būna kokybiškesnė, saugesnė ir ekonomiškesnė.